Złoty Partner SEP 2018:

biuletyn

Biuletyn XXVII SEP

Czytaj
Biuletyn XXVII SEP
Partnerzy i sponsorzy:
Efekty współpracy z Ivision.pl
Partnerzy medialni

Komunikaty SEP 2018

Komunikaty SEP 2018

Szanowni Państwo,
prosimy o zapoznanie się z komunikatami organizacyjnymi SEP 2018:

1. Uprzejmie informujemy, że miejsca parkingowe wokół hotelu Qubus znajdują się w strefie płatnej i korzystanie z nich wymaga uiszczenia opłaty parkingowej wg taryfy miejskiej (parkomaty).

2. W hotelu QUBUS będzie funkcjonował punkt przyjmowania prezentacji przedstawianych podczas obrad Szkoły. Będzie on odpowiednio opisany i usytuowany na poziomie recepcji hotelowej. Bardzo prosimy o dostarczenie prezentacji niezwłocznie po przyjeździe hotelu.

3. Okolicznościowe zdjęcie uczestników Szkoły wykonane zostanie 27.02.2018 wieczorem po gali konkursowej.

4. W przypadku wymiany uczestnictwa w Szkole z inną osobą bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu w sekretariacie.

5. Prosimy o zgłaszanie w sekretariacie wcześniejszego wyjazdu ze Szkoły.

6. Wykorzystane napoje z barku w pokoju oraz rozmowy telefoniczne prowadzone z pokoju należy opłacać w recepcji hotelu przy wyjeździe ze Szkoły.

7. Wstęp na posiłki i bankiety wymaga posiadania identyfikatora SEP 2018 z nazwiskiem uczestnika.

8. Przejazd z hotelu Qubus do Teatru im. Juliusza Słowackiego we wtorek o godzinie 14:00. Przy hotelu Qubus (ul. Solna) zostaną podstawione 2 autobusy MPK. Kurs powrotny z Teatru do Hotelu o godzinie 23:00 (podstawiony zostanie 1 autobus MPK).

9. Dostęp do Materiałów konferencyjnych w wersji audiowizualnej na stronie dla uczestników SEP 2018. Wewnątrz materiałów konferencyjnych znajduje się naklejka z unikatowym kodem, który otrzymał każdy uczestnik Szkoły Eksploatacji Podziemnej 2018. Jest on konieczny do uzyskania dostępu do materiałów multimedialnych SEP 2018 poprzez stronę internetową (www.szkolaeksploatacji.pl), po rejestracji konta i zalogowaniu. Ze względu na konieczność czasochłonnej obróbki materiału video materiały te zostaną opublikowane na naszej stronie około 3 tygodnie po zakończeniu konferencji. Poniżej przedstawiamy wygląd przykładowego kodu SEP:
Kod SEP - przykład

25-02-2018 12:31

Partnerzy: