Złoty Partner SEP 2018:

biuletyn

Biuletyn XXVII SEP

Czytaj
Biuletyn XXVII SEP
Partnerzy i sponsorzy:
Efekty współpracy z Ivision.pl
Partnerzy medialni

Podziękowanie za udział w XXVII Szkole Eksploatacji Podziemnej

Podziękowanie za udział w XXVII Szkole Eksploatacji Podziemnej

Szanowni Państwo, Przyjaciele, Uczestnicy i Sympatycy Szkoły Eksploatacji Podziemnej,

w imieniu organizatorów XXVII Szkoły Eksploatacji Podziemnej serdecznie dziękuję za aktywny udział w wydarzeniu, które zgromadziło ponad 500 osób i mam nadzieję, że było ważnym i istotnym dla każdego z nas.

Wierzę, że każdy z Państwa znalazł coś interesującego w trakcie sesji plenarnych, sesji tematycznych, paneli oraz warsztatów.

Mam nadzieję, że zdobyta wiedza okaże się pomocna w podejmowanych wyzwaniach zawodowych. Życzę Państwu wytrwałości w realizowanych zamierzeniach oraz planach i serdecznie zapraszam do uczestnictwa w obradach kolejnej, XXVIII Szkoły Eksploatacji Podziemnej.

Z poważaniem

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Szkoły Eksploatacji Podziemnej
Jerzy Kicki

01-03-2018 11:46

Partnerzy: