Złoty Partner SEP 2018:

biuletyn

Biuletyn XXVII SEP

Czytaj
Biuletyn XXVII SEP
Partnerzy i sponsorzy:
Efekty współpracy z Ivision.pl
Partnerzy medialni

Brak pokoi w hotelu Qubus

Brak pokoi w hotelu Qubus

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w hotelu Qubus brak jest już wolnych pokoi. Od dnia 01.02.2018 r. pokoje dostępne są tylko w hotelu Galaxy (ul. Gęsia 22a, Kraków). Nie ma już również możliwości zakwaterowania w hotelu Qubus od niedzieli czyli 25 lutego 2018 r.

Osoby pragnące zarezerwować pokój prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Szkoły przed wysłaniem formularza rejestracyjnego.
Uczestnicy zakwaterowani w hotelu Galaxy spożywają śniadania w tym hotelu, a pozostałe posiłki w hotelu Qubus. Hotel Galaxy położony jest ok. 900 m od hotelu Qubus. Organizatorzy zapewniają transport między hotelami.

Wszystkich uczestników zakwaterowanych w hotelu Galaxy prosimy o wcześniejsze przybycie do Hotelu Qubus (ul. Nadwiślańska 6) i rejestracji udziału w konferencji. Po zarejestrowaniu organizatorzy Szkoły Eksploatacji Podziemnej zapewniają Państwu transport do hotelu Galaxy (ul. Gęsia 22a).

01-02-2018 12:00

Partnerzy: