Złoty Partner SEP 2018:

Program

Program XXVI SEP

Czytaj
Program XXVI SEP
Efekty współpracy z Ivision.pl
Partnerzy medialni

WAŻNA INFORMACJE DLA AUTORÓW: 1. Nowy deadline – 15.01.2017; 2. Publikacja w czasopiśmie punktowanym (9 pkt)

WAŻNA INFORMACJE DLA AUTORÓW: 1. Nowy deadline – 15.01.2017; 2. Publikacja w czasopiśmie punktowanym (9 pkt)

Ogłoszony został nowy deadline na zgłaszanie tematów referatów. Prosimy o rejestrowanie się na stronie SEP’17 pod zakładką „Informacje dla Autorów”  do 15. stycznia 2017 r.

Jednocześnie informujemy, że zgłoszone artykuły mogą zostać na życzenie Autorów skierowane do publikacji w Zeszytach Naukowych IGSMiE PAN, które znajdują się liście czasopism punktowanych z notyfikacją 9 pkt. Warunkiem publikacji jest wniesienie opłaty konferencyjnej, zgłoszenie i wygłoszenie referatu podczas obrad SEP 2017, opracowanie tekstu zgodnie z wymogami edytorskimi Wydawnictwa IGSMiE PAN , wgranie artykułu poprzez swoje konto Autora na stronie SEP do dnia 22.02.2017  oraz  poddanie się recenzji i procedurze wydawniczej opisanej na stronie Wydawnictwa: https://www.min-pan.krakow.pl/czasopisma/zeszyty-naukowe.html.

W celu uruchomienia procedury wydawniczej prosimy o rejestrację referatu na stronie SEP’17 i kontakt z Biurem Szkoły (12 632 13 24, szkola@min-pan.krakow.pl).  Publikacja referatów w Zeszytach będzie miała miejsce po konferencji.

 

15-12-2016 10:42

Partnerzy: