I Mistrzostwa Polski Branży Górniczej w Narciarstwie

I Mistrzostwa Polski Branży Górniczej w Narciarstwie Alpejskim

Szkoła Eksploatacji Podziemnej oraz Grupa MARTECH i firma DEMETRIX zapraszają na I Mistrzostwa Polski Branży Górniczej w Narciarstwie Alpejskim, które odbędą się 26 lutego 2014 w Ośrodku Narciarskim „Śnieżnica” w Kasinie Wielkiej.

MARTECH
DEMETRIX

W nawiązaniu do tradycji organizacji zawodów narciarskich w ramach Szkoły Eksploatacji Podziemnej, w trakcie XXIII Szkoły przeprowadzone zostaną I Mistrzostwa Polski Branży Górniczej w Narciarstwie Alpejskim. Na stokach Śnieżnicy rozegrany zostanie slalom gigant w grupie kobiet i mężczyzn z podziałem na poszczególne kategorie wiekowe. Planowane są dwa przejazdy. Udział w zawodach mogą wziąć pracownicy branży górniczej, dla uczestników Szkoły jest on bezpłatny. Mistrzostwa zostały objęte patronatem przez Grupę MARTECH i firmę DEMETRIX, które ufundowały również nagrody. Udział w Mistrzostwach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdują się w Programie Mistrzostw oraz Regulaminie Mistrzostw.

Zgłoszenie uczestnictwa można przesyłać drogą elektroniczną pod adres: szkola@min-pan.krakow.pl bądź wypełnić formularz dostępny w Recepcji Szkoły w Hotelu Qubus od godziny 8:00 dnia 24.02.2014 do godziny 18:30 dnia 25.02.2014.

Regulamin Mistrzostw

Program I Mistrzostw Polski Branży Górniczej w Narciarstwie Alpejskim

10 lutego – 23 lutego 2014 – zapisy na Mistrzostwa drogą elektroniczną

24 lutego – 25 lutego 2014 (do godziny 18:30) – zapisy na Mistrzostwa w Recepcji Szkoły