Złoty sponsor/partner:

biuletyn

Biuletyn XXVII SEP

Czytaj
Biuletyn XXVII SEP
Efekty współpracy z Ivision.pl
Partnerzy medialni

CSR – miejsce w zrównoważonym rozwoju – współpraca z samorządami

Informacje

Data: Poniedziałek 26.02.2018

Godzina/Sala: 17:30 - 19:00 - D+E

Prowadzący: dr inż. Paweł Bogacz, AGH

Sekcja „CSR – miejsce w zrównoważonym rozwoju – współpraca z samorządami” stanowi spotkanie teoretyków i praktyków poświęcone tematyce zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu w przemyśle wydobywczym oraz w jego łańcuchu budowania wartości.

 

Jego głównym tematem jest współpraca z samorządami lokalnymi. Zdaniem respondentów badania przeprowadzonego w 2017 roku przez International Council of Metal and Mining, potwierdzonego również w aspekcie polskiego górnictwa analizami Grupy Wspólnych Inicjatyw Społecznych GÓRNICTWO OK, samorządy lokalne, a także społeczności lokalne, które reprezentują, są najważniejszymi obecnie interesariuszami dla przedsiębiorstw wydobywczych. Z powyższego powodu warto więc rozmawiać o metodycznych zasadach oraz o dobrych praktykach w zakresie prowadzenia procesu współpracy z samorządami i społecznościami lokalnymi.

 

Jeżeli Państwa zainteresowania wiążą się z powyższą tematyką i chcecie Państwo podzielić się swoimi doświadczeniami lub pomysłami w tym zakresie, bądź chcecie dowiedzieć się więcej na temat prowadzenia pełnego, otwartego dialogu przedsiębiorstwo górnicze-społeczności lokalne, serdecznie zapraszamy do zgłaszania swych wystąpień oraz uczestnictwa w obradach sekcji.

Partnerzy: