Główny Partner SEP

Program

Program XXXI SEP

Czytaj
Program XXXI SEP

biuletyn

Biuletyn XXXI SEP - kwiecień 2022

Czytaj
Biuletyn XXXI SEP - kwiecień 2022

biuletyn

XXXI SEP - styczeń 2022

Czytaj
XXXI SEP - styczeń 2022
Partnerzy i sponsorzy:
Efekty współpracy z Ivision.pl
Partnerzy medialni

Koncert Orchestra Dedicated

Koncert Orchestra Dedicated

Po poniedziałkowych obradach serdecznie zapraszamy na Wieczór Szkoły Eksploatacji Podziemnej, który odbędzie się o godzinie 20.15 w sali D+E hotelu Qubus. W ramach tegorocznego Wieczoru będziemy mieli okazję posłuchać zespołu jazzowego Orchestra Dedicated. Sześciu, jak sami siebie określają, młodych artystów prowadzonych przez trepa specjalizującego się w nieustanym wyważaniu otwartych drzwi, zaprezentuje Państwu mocne, żywe brzmienie czterech instrumentów dętych przy akompaniamencie klawiszy. Zespół ten można na ogół usłyszeć w kultowym krakowskim Jazz Clubie U Muniaka.

11-04-2022 19:58

Partnerzy: