Główny Partner SEP

Program

Program XXXI SEP

Czytaj
Program XXXI SEP

biuletyn

Biuletyn XXXI SEP - kwiecień 2022

Czytaj
Biuletyn XXXI SEP - kwiecień 2022

biuletyn

XXXI SEP - styczeń 2022

Czytaj
XXXI SEP - styczeń 2022
Partnerzy i sponsorzy:
Efekty współpracy z Ivision.pl
Partnerzy medialni

Warsztaty: Planowanie górnicze z narzędziami informatycznymi Deswik

Warsztaty: Planowanie górnicze z narzędziami informatycznymi Deswik

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach planowania górniczego za pomocą narzędzi informatycznych firmy Deswik. Warsztaty rozpoczną się w środę, 13 kwietnia, o godzinie 9:00 w sali H hotelu Qubus.

Możliwy jest również udział zdalny w warsztatach poprzez platformę Webex – zainteresowanych prosimy o zgłoszenia chęci udziału w warsztatach e-mailem na adres dgalica@min-pan.krakow.pl

Szczegółowe informacje o programie warsztatów można znaleźć na tej stronie.

Deswik jest australijską firmą dostarczającą usługi doradcze oraz informatyczne dla sektora wydobywczego rud metali oraz węgla. Oferta firmy obejmuje obszary związane z planowaniem i harmonogramowaniem zadań produkcyjnych w odkrywkowych i podziemnych zakładach górniczych, dla których dostarczamy, oprócz planów produkcyjnych, zoptymalizowane strategiczne scenariusze wydobycia niezbędnych przy budowaniu długoterminowej strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

05-04-2022 7:31

Partnerzy: