Kopalnia wiedzy

Data wydania: 2012
Autor: Praca zbiorowa
Pobierz PDF
Mechanizm współpracy kotwi z górotworem o zróżnicowanej budowie | Seria z lampką górniczą nr 08 (2001)

Data wydania: 2001
Autor: Cała Marek, Flisiak Jerzy, Tajduś Antoni
Cena: 30.00 zł

Wydawnictwa sygnowane przez Szkołę Eksploatacji Podziemnej

Metody zwalczania zagrożenia temperaturowego w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

Data wydania: 2006
Autor: Nikodem Szlązak, Andrzej Tor, Antoni Jakubów
Model niszczenia skał stropowych górotworu będącego źródłem intensywnych zjawisk dynamicznych

Data wydania: 2002