Informacje dla autorów

XXXIII Szkoła Eksploatacji Podziemnej

XXXIII Szkoła Eksploatacji Podziemnej odbędzie się w dniach 26-28.02.2024 r. w Krakowie w hotelu Qubus.

Zgłaszanie referatów i prezentacji

Po uiszczeniu opłaty konferencyjnej aby zgłosić referat należy:

1) zarejestrować swoje konto użytkownika na naszej stronie

2) po zalogowaniu skorzystać z formularza zgłoszeniowego online.

Podczas rejestracji nowego konta na podany adres e-mail wysyłany jest link aktywacyjny. Aby konto zostało aktywowane należy otworzyć ten link. Zalogowanie się do serwisu możliwe jest dopiero po aktywacji.
W niektórych sytuacjach zdarza się, że taki e-mail jest uznawany za spam. W związku z tym prosimy o przeszukanie przychodzącej poczty i ewentualne sprawdzenie folderu ze spamem. Jeśli nie uda się odnaleźć linku aktywacyjnego prosimy o przesłanie nam informacji o zaistniałym problemie na adres szkola@min-pan.krakow.pl

Ważne terminy

• zgłaszanie tematów referatów – termin przedłużony do 25.01.2024 r.
  • przesłanie referatów – 31.01.2024 r. w formie zgodnej z wymaganiami edytorskimi (wg: „PL_wskazowki_2024” i „PL_formatka_2024”)
  • normalna opłata konferencyjna – do 25.01.2024 r.
  • podwyższona opłata konferencyjna – po 25.01.2024 r.

Zgłoszenie uczestnictwa

Formularz zgłoszeniowy SEP 2024 jest do pobrania tutaj (wersja edytowalna). Więcej informacji na temat uczestnictwa w zakładce Informacje dla uczestników.