Górnictwo: Gala XXXIII Szkoły Eksploatacji Podziemnej z raportami branżowymi i dyskusją o bezpieczeństwie

We wtorek, 27 lutego, w ramach XXXIII Szkoły Eksploatacji Podziemnej odbyła się uroczysta gala w krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Podczas uroczystości przedstawiono m.in. raporty branżowe oraz wyniki konkursów.

Górnicza gala w krakowskim teatrze to już tradycja SEP. Jej uczestników powitał przewodniczący Komitetu Organizacyjnego SEP dr inż. Jerzy Kicki.

- Spotykamy się kolejny raz w tej świątyni polskiego teatru. Podczas tegorocznego SEP gościliśmy rekordową liczbę uczestników i referatów. Występów było łącznie 212, a prelegentami byli ludzie, którzy chcą pokazać, gdzie jesteśmy i co znaczymy w polskim przemyśle. Ogromnie nas cieszy ta wysoka frekwencja – powiedział dr inż. Kicki.

Więcej na nettg.pl

01-03-2024 15:56