XXXIII SZKOŁA EKSPLOATACJI PODZIEMNEJ

Przedstawiciele Spółki Restrukturyzacji Kopalń wzięli udział w konferencji Dzień z Energetyką SEP 2024, poświęconej nowoczesnym technologiom w dziedzinie energetyki, która stanowi istotny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju kraju.

Wydarzenie było okazją do zgłębienia wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcji energii elektrycznej i cieplnej oraz lokalnej transformacji energetycznej. Poruszono również kwestie lokalnej i innowacyjnej transformacji energetycznej w kontekście demokratycznego modelu energetyki i budowy społeczności energetycznych. SRK reprezentowali Andrzej Chmiela – Dyrektor Biura ds. Innowacji Technologicznych oraz Andrzej Morawski – Nadsztygar Urządzeń Elektrycznych w Pompowni „Mysłowice-Wesoła I” Centralnego Zakładu Odwadniania Kopalń.

Więcej na srk.com.pl

01-03-2024 15:59