Główny Partner SEP

biuletyn

XXVIII SEP - luty 2019

Czytaj
XXVIII SEP - luty 2019

biuletyn

Biuletyn XXVIII SEP

Czytaj
Biuletyn XXVIII SEP
Partnerzy i sponsorzy:
Efekty współpracy z Ivision.pl
Partnerzy medialni

Informacje dla autorów

XXVIII Szkoła Eksploatacji Podziemnej

XXVIII Szkoła Eksploatacji Podziemnej odbędzie się w dniach 25-27.02.2019 r. w Krakowie, w hotelu QUBUS, ul. Nadwiślańska 6.

Zgłaszanie referatów i prezentacji

Aby zgłosić referat należy zarejestrować swoje konto użytkownika na naszej stronie a następnie po zalogowaniu skorzystać z formularza zgłoszeniowego online.

Podczas rejestracji nowego konta na podany adres e-mail wysyłany jest link aktywacyjny. Aby konto zostało aktywowane należy otworzyć ten link. Zalogowanie się do serwisu możliwe jest dopiero po aktywacji.
W niektórych sytuacjach zdarza się, że taki e-mail jest uznawany za spam. W związku z tym prosimy o przeszukanie przychodzącej poczty i ewentualne sprawdzenie folderu ze spamem. Jeśli nie uda się odnaleźć linku aktywacyjnego prosimy o przesłanie nam informacji o zaistniałym problemie na adres szkola@min-pan.krakow.pl

Ważne terminy

  • zgłaszanie tematów referatów – 18.01.2019 r.
  • przesłanie referatów – 25.01.2019 r. w formie zgodnej z wymaganiami edytorskimi (wg: „PL_Wskazowki_2019” i „PL_Formatka_2019”)
  • normalna opłata konferencyjna – do 25.01.2019 r.
  • podwyższona opłata konferencyjna – po 25.01.2019 r.

Możliwość publikacji referatu

Istnieje możliwość publikacji referatu w punktowanych czasopismach Inżynieria Mineralna oraz w Zeszytach Naukowych IGSMiE PAN . Osoby zainteresowane publikacją proszone są o przysyłanie zgłoszeń e-mailem na adres: szkola@min-pan.krakow.pl

Zgłoszenie uczestnictwa

Formularz zgłoszeniowy SEP 2019 jest do pobrania tutaj (wersja edytowalna).
Więcej informacji na temat uczestnictwa w zakładce Informacje dla uczestników.

Partnerzy: