Główny Partner SEP
Partnerzy i sponsorzy:
Efekty współpracy z Ivision.pl
Partnerzy medialni

VI EDYCJA KONKURSU „GÓRNICZY SUKCES ROKU”

Już po raz szósty Górnicza Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Szkoła Eksploatacji organizują konkurs „Górniczy Sukces Roku”.

Udział w Konkursie jest doskonałym sposobem promocji, popularyzacji innowacyjności i rozwoju polskiego górnictwa podziemnego, a także kształtowania dobrego wizerunku sektora wydobywczego. Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach: „Ekologia”, „Innowacyjność” i „Osobowość Roku”. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy zamieszczone są poniżej.

Zgłoszenia do bezpłatnego udziału w „Górniczym Sukcesie Roku” mogą dokonywać osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej w terminie do 31.01.2015 r. na adres:

GIPH

lub drogą elektroniczną: biuro@giph.com.pl

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali Konkursowej, która odbędzie się w ramach XXIV Szkoły Eksploatacji Podziemnej.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w naszym przedsięwzięciu.