Złoty Partner SEP 2018:

biuletyn

Biuletyn XXVII SEP

Czytaj
Biuletyn XXVII SEP
Efekty współpracy z Ivision.pl
Partnerzy medialni

Informacje dla autorów

XXVII Szkoła Eksploatacji Podziemnej

XXVII Szkoła Eksploatacji Podziemnej odbędzie się w dniach 26-28.02.2018 r. w Krakowie, w hotelu QUBUS, ul. Nadwiślańska 6.

Zgłaszanie referatów i prezentacji

Aby zgłosić referat należy zarejestrować swoje konto użytkownika na naszej stronie a następnie po zalogowaniu skorzystać z formularza zgłoszeniowego online.

Podczas rejestracji nowego konta na podany adres e-mail wysyłany jest link aktywacyjny. Aby konto zostało aktywowane należy otworzyć ten link. Zalogowanie się do serwisu możliwe jest dopiero po aktywacji.
W niektórych sytuacjach zdarza się, że taki e-mail jest uznawany za spam. W związku z tym prosimy o przeszukanie przychodzącej poczty i ewentualne sprawdzenie folderu ze spamem. Jeśli nie uda się odnaleźć linku aktywacyjnego prosimy o przesłanie nam informacji o zaistniałym problemie na adres szkola@min-pan.krakow.pl

Ważne terminy

  • zgłaszanie tematów referatów – 9.02.2018 r.
  • przesłanie referatów – 9.02.2018 r. w formie zgodnej z wymaganiami edytorskimi (wg: „PL_Wskazowki_2018” i „PL_Formatka_2018”)
  • normalna opłata konferencyjna – do 25.01.2018 r.
  • podwyższona opłata konferencyjna – po 25.01.2018 r.

Możliwość publikacji referatu

Istnieje możliwość publikacji referatu w czasopiśmie Mining – Informatics, Automation and Electrical Engineering. Szczegółowe wymagania dot. publikacji dostępne są na stronie http://www.miag.agh.edu.pl/.
Osoby zainteresowane publikacja proszone są o przysyłanie zgłoszeń e-mailem na adres: szkola@min-pan.krakow.pl.

Zgłoszenie uczestnictwa

Formularz zgłoszeniowy SEP 2018 jest do pobrania tutaj.
Więcej informacji na temat uczestnictwa w zakładce Informacje dla uczestników.

Partnerzy: