Informacje dla uczestników

XXXIII Szkoła Eksploatacji Podziemnej

XXXIII Szkoła Eksploatacji Podziemnej odbędzie się w dniach 26-28.02.2024 r. w Krakowie.

Zgłoszenie i koszt uczestnictwa

Szczegółowy cennik uczestnictwa w XXXIII SEP przedstawiony został w Formularzu zgłoszeniowym
(edytowalny pdf).

Formularz zamówienia reklamy SEP

(wypełnij i wyślij)

W ramach opłaty konferencyjnej uczestnik XXXIII SEP ma zagwarantowane

• nocleg i wyżywienie
  • uczestnictwo w obradach i wydarzeniach towarzyszących
  • materiały konferencyjne XXXIII SEP
  • wydawnictwa okolicznościowe

Ważne terminy

• zgłaszanie tematów referatów – termin przedłużony do 25.01.2024 r. – aby zgłosić referat należy zarejestrować swoje konto użytkownika na  naszej stronie a następnie po zalogowaniu skorzystać z formularza zgłoszeniowego online
  • przesłanie referatów – 31.01.2024 r.
  • normalna opłata konferencyjna – do 25.01.2024 r.
  • podwyższona opłata konferencyjna – po 25.01.2024 r.

Anulowanie uczestnictwa

Anulowanie uczestnictwa w Szkole Eksploatacji Podziemnej możliwe jest na następujących warunkach:

• do 14 dni przed konferencją nie są pobierane żadne opłaty,
  • od 14 dni przed konferencją do dnia rozpoczęcia konferencji pobierana jest opłata w wysokości 50% kosztów zgłoszonego uczestnictwa,
  • po rozpoczęciu konferencji pobierana jest opłata w wysokości 100% kosztów zgłoszonego uczestnictwa.

Informacja o anulowaniu uczestnictwa powinna być zgłoszona telefonicznie lub e-mailowo na adres szkola@min-pan.krakow.pl

Informacja dot. Parkowania

• Przy Hotelu Qubus obowiązuje strefa płatnego parkowania B20 od godz. 10.00 do 20.00 od poniedziałku do soboty, w dni robocze.
  • Hotele Qubus i Galaxy posiadają własne parkingi, rezerwacja parkingu i płatność we własnym zakresie.
  • W okolicy hoteli Qubus i Galaxy znajdują się również płatne parkingi strzeżone całodobowe. Na załączonych mapkach (kliknij tutaj) wskazano ich lokalizację oraz cennik. Płatność za parking we własnym zakresie.